Hakkımda

1976 Gaziantep doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Kilis’te tamamladıktan sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım. 2001 yılında Tıp Fakültesini bitirdim ve ilk görev yeri olarak Ağrı’ya atandım. Orada hayat arkadaşımla tanıştım ve birlikte Balıkesir’e tayin olduk. 2003 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanlığı eğitimine başladım. Ocak 2008′de ihtisasımı tamamlayıp mecburi hizmet görevimi yapmak için Van’a atandım. Mecburi hizmetimi tamamladıktan sonra İstanbul’a tayin oldum. Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmaya başladım. 2017 yılında Doçent oldum ve halen Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktayım.

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği Medya ve Halkla İlişkiler Çalışma Grubu Başkanıyım. Ayrıca hem Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği hem de Türk Yoğun Bakım Derneği’nin web sitelerinin teknoloji danışmanıyım. Türk Yoğun Bakım Derneği Araştırma Ağı tarafından yapılan çok merkezli araştırmaların web sitelerinin kodlanması ve yönetimini de yapmaktayım.

Hep yapmayı planladığım ama zaman azlığından ve yoğunluktan ancak fırsat bulabildiğim kişisel web siteme nihayet başlıyorum. Bu not defterini yazmaktaki amacım araştırıp bulduğum bilgileri ve tuttuğum notları kenarda köşe de kaybetmemek ve bunları internet ortamında paylaşmak. Ayrıca günlük hayatta karşılaştığım dikkatimi çeken olayların burada altını çizmek istedim.
Umarım beğenirsiniz.